En Çok Tercih Edilen 4'lü Kamera Sistemi ₺3.950 yerine ₺3.500! Hemen ara: 0505 152 2210

Ara

Canlı Destek 0212 565 65 65 - bebek-kamera.com
Hızlı WhatsApp Hattı!+8

1) Kamera sistemini cepten nasıl izlerim?

Kamera sistemini cepten izlemek için kurulum yapılan mekanda modem ve internet bağlantınız olması gerekmektedir. İos ve android işletim sistemine bağlı tüm akıllı cihazlara XMEYE programını indirdikten sonra program üzerindeki ilgili alanları eksisiz doldurarak evinizi izleyebilirsiniz.

2) Kameralar gece görüşlü mü?

Tüm kameralarımız gece görüş özelliğine sahiptir. Kameralar zifiri karanlıkta dahi odanın içini net bir şekilde göstermekte ve kayıt yapmaktadır.

3) Kameralar ses alıyor mu?

Kameralara ekstra bağlanan harici ses kartı sayesinde ses kaydı yapılmakta ve online izleme yapılırken, ortamın sesi dinlenebilmektedir.

4) Kameralar kaç gün kayıt yapıyor?

Kayıt cihazına bağlı kamera sayısına göre kayıt süresi değişkenlik göstermektedir. Ortalama 10 ile 20 gün arası kayıt yapmaktadır.

5) Kiracıyım taşınırsam kameralar ne olacak?

Kamera sisteminiz montaj ekibimiz tarafından belli bir ücret karşılığında eski evinizden sökülmekte ve yeni evinize tekrar montajı yapılmaktadır.

6) Telefonu değiştirdim, yeni telefona nasıl kurulum yaparım?

Telefonunuzu değiştirdiğinizde, yeni telefonunuza XMEYE uygulamasını indirdikten sonra ip adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. Ücretsiz teknik destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back to Top
Product has been added to your cart