Ev Kamera Modelleri

bebek-kamera.com Blog

Ev Kamera Modelleri Nelerdir ?

Ev Kamera modelleri kullandığı teknolojiye göre çeşitlendirilir. Bunlar, IP Kameralar ve AHD kameralardır. İki kamera çeşidinde de kenti teknolojisine göre farklı çözünürlük kalitesi vardır. Evinizde kullanmakta olduğunuz bir internet ağınız varsa, IP kameraları modeminize bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat kaydedilen görüntüleri izleyebilmeniz için ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bu da IP yazılımı ile yapılmaktadır.

Bu konuda size yardımcı olacak teknik ekibimizi 7/24 arayabilir destek alabilirsiniz. Ve bu kamera sistemini satın aldığınızda gerekli kurulum ayarları ve bilgilendirme firmamız tarafından yapılacaktır. IP kameraların çözünülürlüğü megapiksel değerlerle ifade edilir. Megapiksel değeri ne kadar yüksekse görüntü o kadar net olur. AHD kameraların montajlama şekli, bağlantı arayüzleri, kayıt sistemi IP kameralardan farklıdır.

Ev kamera modelleri içindeki AHD kameraları analog alt yapı ve CCTV kablo kullanır. Yine çözünülürlükleri megapiksel değerlerle ifade edilir. IP kameralara göre daha uygun fiyatlıdırlar. AHD kameralar network alt yapısı ile kullanılmazlar. Ev Kamera Modelleri içinde iç ortama en uygun kamera sistemi DOME kameralardır. Küçük, yuvarlak ve daha estetiktir ayrıca kurulum ayağı da yoktur. Firmamızdaki tüm model kameralar denemiş, kalitesinden emin olunmuş ürünlerdir.

İhtiyacınıza uygun kamerayı seçmek ve kurulumu ile ilgili bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Evinize taktıracağınız güvenlik kamera sistemi hırsızları caydırıcı bir unsur olacak aynı zamanda yaşanmış istenmeyen durumun yaşanma şekli ile adli makamlar için bir ip ucu teşkil edecektir. Kayıtlı görüntüler sayesinde de kötü niyetli kişilerin yakalanmasına yardımcı olacaktır.

Çalışan ebeveynler için ise evde bakıcı ile kalan çocukların gözlemlenebilmesi için de günümüzde çok fazla ihtiyaç haline gelen kamera sistemlerini uygun fiyata firmamızdan edinebilirsiniz. Sizlere evinizin odalarına, odaların bulunduğu konuma göre doğru yönlendirmeler yaparak ihtiyacınıza yönelik kamera sistemini sunacağız. Çünkü öncelik ihtiyacın belirlenmesi ve ona uygun ürünün temin edilmesidir. Çok fazla çeşit ve model bulunmaktadır. Konunun uzmanı teknik ekibimiz sizleri bu konu ile ilgili aydınlatarak yardımcı olacaktır. Ev kamera modelleri konuya hakim olmayan bir kişi için karmaşık gelebilir. Piyasada çok fazla çeşitlilik söz konusudur. O nedenle doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. tüm alanlar zorunludur.