En Çok Tercih Edilen 4'lü Kamera Sistemi ₺2.599 yerine ₺2.235! Hemen ara: 0505 152 2210

Ara

Canlı Destek 0212 565 65 65 - bebek-kamera.com
Hızlı WhatsApp Hattı!+8
bebek-kamera.com Blog

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri ne demek ?

IP kamera sistemleri farklı bir alternatif olarak kullanıcılara hizmet olarak sunulan kamera sistemleri ile internet üzerinde dilediğiniz yeri izleme olanağı sunmaktadır. Bu anlamda oldukça faydalı bir güvenlik kamera sistemi olarak oldukça kullanışlı ve kolay kurulumu ile güvenliği sağlamaktadır.

IP kameralar bilgisayara kurulan ve kablosuz olarak izleme ve veri kaydetme olanağı sağlaması ile pek çok alanda insanlar için seçenek oluşturmaktadır. Kullanım alanları da oldukça geniş kapsamlı olan IP kameralar, kullanıcıların istedikleri yeri izlemelerini sağlamaktadır. Bu konuda IP kameralar kendi içinde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanı ve amaçlarına göre farklılık gösteren kamera sistemleri insanların işleri kolaylaştırmaktadır.

Sizlerde IP kameraları tercih ederek dilediğiniz yeri izleme olanağı bulabilirsiniz. Bilgisayarda kablosuz olarak kurulumu yapılan bu tür kameralar kullanımı oldukça dikkat gerektiren sistemlerdir. Ev ve iş yerleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz IP kameralar pek çok kaliteli firma aracılığı ile hizmete sunulmaktadır. Bu konuda IP kameralar ile dadı ve bakıcı izleme yaparak çocuğunuzu güvenliğini kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik açısından oldukça faydalı olan bu tür kamera sistemleri insanların olası tehlikelere karşı önlem almalarına olanak sağlamaktadır. Bu konuda bilinçli bir şekilde güvenlik kamerası kullanmak alınacak faydanın seviyesini yükseltmektedir. Bu konuda bebek kamera sistemleri oldukça geniş hizmet yelpazesi ile güvenlik hizmeti sunmaktadır. Bebek Kamera Sistemleri kalitesi ve farkı ile güvenliğinizi tam sağlayabilirsiniz.

bebek-kamera.com Blog

Bebek Kamera

Bebek kamera sistemi ile evinize kurulacak kameralar sayesinde siz evde yokken cep telefonlarınızdan daha önceden yüklenmiş olan program sayesinde bebeğinizi ve bebeğinizin bakıcısını canlı olarak izler ve dinlersiniz.

Bebek kameralarının tamamı özellikleri bakımından renkli, sesli ve gece görüş özelliğine sahiptirler. Kamera sistemi kayıt cihazı, hard disk, dome kamera ve adaptörden oluşan bir settir. Kameraların tamamı kablolu olup evinizde en uygun açılı yerlere montaj yapıldıktan sonra kablo kanalları ile kayıt cihazına kabloların tamamı taşınacaktır.

Kablolar 4+1 CCTV kablolardır ve içlerinde aynı ayna enerjide göndermektedirler. Kameralar montaj yapıldıktan sonra ekstra enerji kablosu çekmeye gerek yoktur. Kameralar montaj yapılırken mutlaka evinizdeki pencerelerden vuran ışık arkasına gelecek şekilde montaj yapılmalıdır.

Işık görecek şekilde kameralar montaj yapılır ise kameralar kayıt esnasında ve canlı izlemede parlama yapar ve bu durum istenmeyen bir durum olduğu için bu şekilde kesinlikle montaj yapılmaması gerekir. Şirketimiz kablo çekimi yaparken mesafenin kısalığından çok kameraların elverişli çalışma ortamında olması şartını gözetmektedir.

Kameralar gece görüş özelliğine sahiptirler ve karanlık ortamlarda kendi ışıkları yardımıyla ortamı canlı bir şekilde görmenize olanak sağlayacaktır. Bebek kamera sistemi analog, analoh hd ve ıp kameralardan oluşmaktadır. Analog kameralar ilk çıkan kameralardır ve artık günümüz teknolojisinde pek fazla tercih edilmemektedirler. Yeni nesil hd kameralar ise 1 megapikselden başlayıp 2 megapiksele kadar şu an için mevcuttur. Network ağına bağlı olarak çalışan kameralar ise ıp kameralardır. Ip kameralar 1 megapikselden başlayıp 5 megapiksele kadar bulunmaktadırlar. Analog kayıt cihazı, hd kayıt cihazı ve ıp kayıt cihazı birbirlerinden farklıdır.

Yeni nesil kayıt cihazları üçünü de kapsamaktadır. Bu kayıt cihazlarına hybrid kayıt cihazı adı verilmektedir. Kayıt cihazının içerisine montaj yapılacak hard disk sisteme bağlı kameraların sayısına ve çözünürlüklerine göre değişiklik göstermektedirler. Kayıt yapılacak mekanın ne kadar kayıt istediği çok önemlidir. Kayıt süresinin artması demek hard disk kapasitesinin arttırılması demektir.

Bebek kamera sistemi montaj yapılmadan önce ve karar aşamasında iseniz şirketimizi 0212 565 65 65 nolu telefondan arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Back to Top
Product has been added to your cart