En Çok Tercih Edilen 4'lü Kamera Sistemi ₺2.599 yerine ₺2.235! Hemen ara: 0505 152 2210

Ara

Canlı Destek 0212 565 65 65 - bebek-kamera.com
Hızlı WhatsApp Hattı!+8
bebek-kamera.com Blog

Ev Kamera Sistemi

Ev kamera sistemi alanında şirketimiz profesyonel hizmet vermektedir.

Ev kamera sistemi kurulurken en temel ve hassas nokta evinizin duvarlarına ve etrafa zarar vermeden yani ev dekorunuzu bozmadan kamera montajı yapabilmektir.

Montaj yapılacak mekanda eğer duvar kırma işlemi yapılmayacaksa sıva üstü yapılacak demektir. Sıva üstü yapılacak montajda cctv ve cat5 kablolar kroşe yardımıyla duvarlara veya süpürgeliklere tutturulmayacak ve mutlak suretle kablo kanalı kullanılacaktır. Kablo kanalı evinizde oluşabilecek kablo sarkması ve kablo kirliliğinin önüne geçecektir.

Özelikle bayanların evlerde görmek istemedikleri kablolar düşünüldüğünde kablo kanalının önemi bir kat daha artmaktadır. Kablo kanaları duvarınıza yapıştırma ve vidalama şeklinde montaj yapılmaktadırlar. Duvarlarınızda bulunan daha önceden kaplanmış kağıtlar var ise kablo kanalı muhakkak duvara vidalanmalıdır. Vidalama yapılmaz ise kablo kanalı duvardan düşecektir.

Ev kamera sistemi kurulurken odanın büyüklüğü ve ölü nokta kısımlarını doğru tespit çok önemlidir. Gerekirse aynı odaya birden fazla kamera kullanılabilir.

Evinize kamera sistemi düşünüyorsanız şirketimizi 0212 565 65 65 nolu çağrı merkezimizi arayarak telefonda bilgi alabilir yada ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Back to Top
Product has been added to your cart