En Çok Tercih Edilen 4'lü Kamera Sistemi ₺2.599 yerine ₺2.235! Hemen ara: 0505 152 2210

Ara

Canlı Destek 0212 565 65 65 - bebek-kamera.com
Hızlı WhatsApp Hattı!+8
bebek-kamera.com Blog

Bebek Kamerası Sistemleri

Bebek Kamerası Seçerken Yapılan Hatalar

Bebeğinizin yanına gitmeden her an nasıl olduğunu ve ne yaptığını görebilmek tüm ebeveynler için çok önemli bir konfordur. Bu sebeple bu tarz ürünlerin kullanımları son dönemlerde çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Kullanımlarını son derece kolay olması ve aynı zamanda herkesin bütçesine göre farklı ürünlerin bulunabilmesi de bu ürünlere olan ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Bu ürünler hakkında bilgileri olmayan ancak bir an önce temin edip kullanmak isteyen kişiler daha önce bu tarz ürünler kullanmış olan kişilere ulaşarak kendilerinden bebek kamera önerisi alabilmektedirler.

Özellikle ihtiyacı karşılayacak ve aynı zamanda bütçelerini olumsuz olarak etkilemeyecek modeller bulma konusunda zorlanan insanlar bu öneriler ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında satış sonrası hizmet gelmektedir. Ayrıca ucuza bulunan kamera paketleri kesinlikle iyi araştırılmalıdır.

Evin istenen her yerine kurulabilen ve kimi zaman birden fazla kamera ile evin birçok bölümünden görüntü alınabilmekte olan bebek kamerası modelleri isteyen herkesin çok kısa zaman içinde temin edip kullanmaya başlayacakları basit yapıları olan ürünlerdir.

Belli bir süreye kadar görüntü kaydı da yapabilmekte olan bu ürünler sayesinde bebeklerinin her an ne durumda olduğundan haberdar olabilen anne babalar içleri rahat bir şekilde diğer işlerine devam edebilmektedir.

Özellikle çalışan ve çocuklarını başka bir kişiye emanet etmek zorunda kalan anne babalar için çok faydalı olan bu ürünler de görüntü kalitesi, ses kalitesi veya kayıt süresi gibi konulara dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bütçelerini düşünmek zorunda olan kişiler de bebek kamerası hakkında araştırmalar yaparak ihtiyaçlarını karşılayarak bir modele en uygun maliyetler ile ulaşmayı amaçlamalıdırlar.

Bebek kamerası kullanmak için nelere ihtiyaçları olduğunu araştıran birçok kişi bunun için herhangi bir ekipmana gerek olmadığını ancak ev dışındayken görüntü almak istedikleri takdirde evlerinde ve cep telefonlarında internet bağlantısı olması gerektiğini bilmelidirler.

bebek-kamera.com Blog

Bebek Kamera

Bebek kamera sistemi ile evinize kurulacak kameralar sayesinde siz evde yokken cep telefonlarınızdan daha önceden yüklenmiş olan program sayesinde bebeğinizi ve bebeğinizin bakıcısını canlı olarak izler ve dinlersiniz.

Bebek kameralarının tamamı özellikleri bakımından renkli, sesli ve gece görüş özelliğine sahiptirler. Kamera sistemi kayıt cihazı, hard disk, dome kamera ve adaptörden oluşan bir settir. Kameraların tamamı kablolu olup evinizde en uygun açılı yerlere montaj yapıldıktan sonra kablo kanalları ile kayıt cihazına kabloların tamamı taşınacaktır.

Kablolar 4+1 CCTV kablolardır ve içlerinde aynı ayna enerjide göndermektedirler. Kameralar montaj yapıldıktan sonra ekstra enerji kablosu çekmeye gerek yoktur. Kameralar montaj yapılırken mutlaka evinizdeki pencerelerden vuran ışık arkasına gelecek şekilde montaj yapılmalıdır.

Işık görecek şekilde kameralar montaj yapılır ise kameralar kayıt esnasında ve canlı izlemede parlama yapar ve bu durum istenmeyen bir durum olduğu için bu şekilde kesinlikle montaj yapılmaması gerekir. Şirketimiz kablo çekimi yaparken mesafenin kısalığından çok kameraların elverişli çalışma ortamında olması şartını gözetmektedir.

Kameralar gece görüş özelliğine sahiptirler ve karanlık ortamlarda kendi ışıkları yardımıyla ortamı canlı bir şekilde görmenize olanak sağlayacaktır. Bebek kamera sistemi analog, analoh hd ve ıp kameralardan oluşmaktadır. Analog kameralar ilk çıkan kameralardır ve artık günümüz teknolojisinde pek fazla tercih edilmemektedirler. Yeni nesil hd kameralar ise 1 megapikselden başlayıp 2 megapiksele kadar şu an için mevcuttur. Network ağına bağlı olarak çalışan kameralar ise ıp kameralardır. Ip kameralar 1 megapikselden başlayıp 5 megapiksele kadar bulunmaktadırlar. Analog kayıt cihazı, hd kayıt cihazı ve ıp kayıt cihazı birbirlerinden farklıdır.

Yeni nesil kayıt cihazları üçünü de kapsamaktadır. Bu kayıt cihazlarına hybrid kayıt cihazı adı verilmektedir. Kayıt cihazının içerisine montaj yapılacak hard disk sisteme bağlı kameraların sayısına ve çözünürlüklerine göre değişiklik göstermektedirler. Kayıt yapılacak mekanın ne kadar kayıt istediği çok önemlidir. Kayıt süresinin artması demek hard disk kapasitesinin arttırılması demektir.

Bebek kamera sistemi montaj yapılmadan önce ve karar aşamasında iseniz şirketimizi 0212 565 65 65 nolu telefondan arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Back to Top
Product has been added to your cart