En Çok Tercih Edilen 4'lü Kamera Sistemi ₺2.599 yerine ₺2.235! Hemen ara: 0505 152 2210

Ara

Canlı Destek 0212 565 65 65 - bebek-kamera.com
Hızlı WhatsApp Hattı!+8
bebek-kamera.com Blog

İstanbul’da Bakıcı Dehşeti

Eve kurulan kamera sistemi sayesinde tespit edilen görüntüler savcılığa sunularak bakıcı hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur. Sadece bir referansla ve güvenerek emanet ettiğiniz dünyalar tatlısı bebeklerinizi evinize kurulacak kamera sistemi sayesinde, cep telefonlarınızdan 7/24 canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bebeğinizin ve bakıcınızın tüm hareketlerini gözlemleyebilir ve bu sayede gözünüz arkada kalmayacaktır. 
bebek-kamera.com Blog

Bebek Kamerası

Bebek Kamerası sistemi sayesinde yeni doğmuş ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğinizin ve bebeğinizi sadece bir referansla emanet etmiş olduğumuz bakıcılarınızın ve ayrıca bakıma muhtaç yaşlı ve hastalarınızın davranışlarını kontrol altına almayı sağlarsınız.

Bebek Kamera sistemi iç mekan dome kameralardan ve dijital kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek kamerasını izlemek için evinizde internet olması yeterli olacaktır. İzlemek için ios ve andorid işletim sistemine sahip akıllı cihazlar ve ayrıca masa üstü bilgisayarlardan da izleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişe dönük kayıtları da tüm cihazlardan izleyebilirsiniz.

Bebek Kamerası sistemi ile birlikte bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini ve ilaçlarını zamanında alıp almadığını kontrol edebilmenize olanak sağlar. Bebek Kamerası sayesinde bebeğinizin ve çocuğunuzun, hastanızın vermiş olduğu olumlu ve olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, mutlulukları, uyku halleri vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size büyük bir şekilde yardımcı olur.

Bebek kamerası sayesinde gelecekte bebeğiniz ve çocuğunuzun ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukların önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Bebek Kamerası ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır. Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut dome kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir şekilde dış ortam kamerası ilave edebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Formu
bebek-kamera.com Blog

Bebek Kamera Sistemleri

Bebek kamera sistemleri ile büyük emeklerle sahip olduğunuz bebekleriniz ve çocuklarınız için evlerinize kurulacak hazır kamera paketleri sayesinde bebeğinizi ve bebeğinizin bakımı için güvenerek emanet ettiğiniz ve sadece referansla bulmuş olduğunuz bebek bakıcınızı istediğiniz zaman ios ve android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla izleyebilirsiniz.

Evlerinize kurulumu yapılacak bebek kamera sistemi sayesinde kayıt altına alınan görüntüler, isterseniz evinizdeki televizyonunuzdan veya evinizin içerisinde ve dışarısında internet bağlantısı olan her noktadan mobil cihazlar, tabletler ve pc'ler üzerinden canlı olarak görüntülü ve sesli olarak takip edilebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir.

Kurulumu gerçekleştirilen ev içi kameralar sayesinde evinizin tüm odalarını ve bakıcınızın bebeğinize karşı olan tüm olumlu ve olumsuz davranışlarını gözlemleyebilir dolayısıyla bakıcınızın davranışlarını kontrol altına almış olursunuz. Bebeğiniz üzerinde oluşabilecek fiziksel veya ruhsal problemleri gözlemleyebilir ve vakit kaybetmeden önlem alarak problemlerin yayılarak daha karmaşık bir hale gelmesini önleyebilirsiniz.

Bebekleriniz için montajı yapılan ve ev kameralarından elde edilen görüntüler yasal olarak delil kabul edildiğinden, bebeğinize ve çocuklarınıza karşı işlenmiş herhangi bir istenmeyen davranışı hukuk nezdinde ispatlayabilirsiniz. Evinizde montajı yapılan ev kamera sistemleri sayesinde bebeğinizi ve bakıcısını kontrol altında tutmanın yanı sıra evinizin emniyet ve güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Evinizin ekstradan dış mekanlarına montajı yapılacak kameralar ile güvenlik kamera sisteminizde faaliyete girmiş olacaktır. Bu kameraların sesli ve gece görüş özelliğine sahip modelleri bulunmaktadır.

Ev İçi Kameralar En Az Kaç Piksel Olmalıdır? Düşük Pikselli Ev İçi Kameraların Dezavantajları Nelerdir?

Evinize kurulumu yapılan bebek kamera sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve bebeğinizin sürekli yanında olacaksınız. Evinizde kurulumu yapılacak kameraların çözünürlükleri en az 2 Megapiksel olmalıdır. Bu pikselin altındaki çözünürlükler kayıt ve izleme esnasında net görüntü vermeyecek ve sadece görüntü ve süs olarak ev kamera hizmeti verecektir.

Ev İçi Kameralar İçin En Uygun Açı Hangidir? Ev İçi Kameralar Odanın Neresine Montaj Yapılmalıdır?

Bebek kamera sistemi kurulmadan önce evinizin tüm odaları hassasiyetle kontrol edilmeli ve kameralar daima odadaki ışığın karşısında asla olmamalıdır. Işık karşısında olan kameralar parlama yapacak ve cep telefonlarından gün içerisinde izleme esnasında beyaz ışık sizi rahatsız edecektir. Ev içi kameralar mutlaka ışık arkasında kalacak şekilde montaj yapılmalı ve daima köşe noktalar seçilerek odada ölü bölge kalmayacak şekilde kurulum gerçekleştirilecektir.

Back to Top
Product has been added to your cart