Bebek Kamera Sistemleri

Bebek Kamera Sistemleri

Büyük emeklerle sahip olduğunuz bebekleriniz ve çocuklarınız için evlerinize kurulacak bebek kamera sistemleri sayesinde bebeğinizi ve bebeğinizin bakımı için güvenerek emanet ettiğiniz ve sadece referansla bulmuş olduğunuz bebek bakıcınızı istediğiniz zaman ios ve android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla izleyebilirsiniz.

Evlerinize kurulumu yapılacak kamera sistemi sayesinde kayıt altına alınan görüntüler, isterseniz evinizdeki televizyonunuzdan veya evinizin içerisinde ve dışarısında internet bağlantısı olan her noktadan mobil cihazlar, tabletler ve pc’ler üzerinden canlı olarak görüntülü ve sesli olarak takip edilebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir.

Kurulumu gerçekleştirilen kameralar sayesinde evinizin tüm odalarını ve bakıcınızın bebeğinize karşı olan tüm olumlu ve olumsuz davranışlarını gözlemleyebilir dolayısıyla bakıcınızın davranışlarını kontrol altına almış olursunuz. Bebeğiniz üzerinde oluşabilecek fiziksel veya ruhsal problemleri gözlemleyebilir ve vakit kaybetmeden önlem alarak problemlerin yayılarak daha karmaşık bir hale gelmesini önleyebilirsiniz.

Bebekleriniz için montajı yapılan ve kameralardan elde edilen görüntüler yasal olarak delil kabul edildiğinden, bebeğinize ve çocuklarınıza karşı işlenmiş herhangi bir istenmeyen davranışı hukuk nezdinde ispatlayabilirsiniz. Evinizde montajı yapılan kamera sistemi sayesinde bebeğinizi ve bakıcısını kontrol altında tutmanın yanı sıra evinizin emniyet ve güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Evinizin ekstradan dış mekanlarına montajı yapılacak kameralar ile güvenlik kamera sisteminizde faaliyete girmiş olacaktır.Bu kameraların sesli ve gece görüş özelliğine sahip modelleri bulunmaktadır.

Evinize kurulumu yapılan bebek kamera sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve bebeğinizin sürekli yanında olacaksınız. Evinizde kurulumu yapılacak kameraların çözünürlükleri en az 900 Tvl ve 1000 Tvl olmalı. Bu pikselin altındaki çözünürlükler kayıt ve izleme esnasında net görüntü vermeyecek ve sadece görüntü ve süs olarak kamera hizmeti verecektir. Kamera sistemi kurulmadan önce evinizin tüm odaları hassasiyetle kontrol edilmeli ve kameralar daima odadaki ışığın karşısında asla olmamalıdır. Işık karşısında olan kameralar parlama yapacak ve cep telefonlarından gün içerisinde izleme esnasında beyaz ışık sizi rahatsız edecektir. Kameralar mutlaka ışık arkasında kalacak şekilde montaj yapılmalı ve daima köşe noktalar seçilerek odada ölü bölge kalmayacak şekilde kurulum gerçekleştirilecektir.